Otwarcie sklepu: 09: 00-15: 00 (w dni powszednie)
Wybierz język:
pl
endeplruuk
0 produktów
0,00 

Kwota: 0,00 

Zobacz koszykZamówienie

Złote Srebro

Złoto i srebro od zawsze kojarzone było i jest z statutem, z racji na unikalność kruszców oraz m.in. na ich walory wizualne. To właśnie złoto i srebro jest synonimem zwycięstwa, doskonałym przykładem są medale, którymi honorowani są sportowcy wygrywający zmagania w rywalizacji o miano najlepszych w swojej dyscyplinie, konkurencji.

Z racji na wartość surowca jakim jest złoto, bardzo często jest zastępowany produktami w kolorze złotym. Projekt Naszej Fundacji Start-Sport pod nazwą GoldSilver4D – Trofeum z Kapitałem, mam na celu wprowadzenie do świata sportu i nie tylko, autentycznych nagród, trofeów opartych o autentyczne srebro z dużym akcentem 24 karatowego złoto.

Ekonoma i znajomość rynku metali szlachetnych, podsunęła nam rozwiązanie na godne uhonorowanie zwycięzców np. zawodów sportowych. W taki sposób by ich nagroda nie tylko cieszyła, motywowała ale również by stanowiła wymierną wartość kapitałową. W odróżnieni do masowo produkowanych pucharów zza wielkiej rzeki w kolorze żółtym.

Wyobraź sobie co poczuje zwycięzca otrzymując wartościowe trofeum z cennym nośnikiem kapitałowego, który będzie stanowił wymierną wartość finansowa na dzień wręczenia nagrody i z dużym prawdopodobieństwem jeszcze większą np. po roku i dłużej.

Poznaje serce projektu GoldSilver4D – Trofeum z Kapitałem!

Przedstawiamy Państwu … Srebrną 1 uncjową monetę bulionową – inwestycyjną z jej odpowiednikiem PREMIUM czyli monetę kolekcjonerską z limitowanym nakładem np. 10 000 sztuk na cały świat o najwyższej próbie czystości srebra 9999.

Moneta serce, w zależności od miejsca na podium, może być w sposób dedykowany uszlachetniona o elementy podnoszące jej wartość i unikatowość. Moneta będzie finalnie opływała w pełne złocenie 24 kratowym złocie lub częściowo złocona. Dodatkowo, podniesienie oryginalność monety srebrnej, może nastąpić poprzez osadzenie w niej kamienia szlachetnego typu brylant, szafir czy rubin.

Kompleta nagroda GoldSilver4D – Trofeum z Kapitałem to wspomniane złote srebro opcjonalnie z uszlachetnieniem lub bez niego osadzone w wnętrzu kryształowego postumentu sygnowane w efektowny przestrzenny sposób w odniesieniu o możliwości laseru 3D, który w formie przestrzennej nanosi przygotowane indywidualnie grafiki typu: obraz, tekst czy logo sponsora lub klubu.

Jakie jest Twoje odczucie, do tej formy nagrody dla sportowca za jego pełne wyrzeczeń i zaangażowania przygotowanie do dnie, w którym odnosi sukces i spełnienie marzeń?

Aktualna cena srebra spot: 89.23 PLN
Aktualna cena złota spot: 8145.03 PLN
Aktualna cena platyny spot: 3962.83 PLN