Otwarcie sklepu: 09: 00-15: 00 (w dni powszednie)
Wybierz język:
pl
endeplruuk
0 produktów
0,00 

Kwota: 0,00 

Zobacz koszykZamówienie

Trofea Uznania 4D

GoldSilver4D to projekt Fundacji Start-Sport, który oferuje atrakcyjne, wartościowe nagrody za osiągnięcia dla sportowców, naukowców czy pracowników z rosnącym w czasie kapitałem.

Naszą propozycją uhonorowania osoby zasłużonej jest przekazanie w jej ręce nagrody, która oprócz aspektu sentymentalnego będzie z czasem zyskiwała na wymiernej wartości kapitałowo – finansowej.

Kapitałowe Trofeum – GoldSilver4D to najwyższej klasy produkt, który można nazwać nawet sztuka artystyczną, np. kryształowy postument w postaci statuetki, z dedykowanym grawerem laserowym w formie 3D.

W jej wnętrzu – sercu, osadzony jest wartościowy nośnik kapitału np. limitowana – unikatowa złote lub srebrna moneta z największych i najlepszych mennic świata np. The Perth Mint czy Royal Mint.

Nasza propozycja oparta jest o kryształowy totem z grafiką 3D, z osadzona w nim srebrną monetą inwestycyjno – kapitałową.
W przedstawionej kreacji widzimy 3 odsłony srebrnych monet z serii: BOGOWIE OLIMPY:
Zeus – pełne złocenie 24K np. I miejsce,
Hades – srebro 9999 wersja BU – np. II miejsce,
Posejdon – oksydacja + selektywne złocenia – np. III miejsce.

Nasz oferta przewiduje indywidualne podejście do każdej realizacji, proponujemy wersje oryginalnych np. monet w formie emitowanej przez mennicę lub uszlachetnioną o elementy takie jak pełne złocenie, wybiórcze złocenie elementów monet srebrnych lub ich postarzenie, w połączeniu ze złoceniem. Uszlachetnianie monety kapitałowych w naszym wydaniu przewiduje również, wersje z kamieniami szlachetnymi takimi jak: brylant, szafir, rubin itp.

Generalnie ograniczyć może nas tylko możliwość techniczna … Nie fantazja!

Aktualna cena srebra spot: 89.23 PLN
Aktualna cena złota spot: 8145.03 PLN
Aktualna cena platyny spot: 3962.83 PLN