Aktualna cena srebra spot: 96.16 PLN

GoldSilver4D to projekt Fundacji Start-Sport, który oferuje atrakcyjne, wartościowe nagrody za osiągnięcia dla sportowców, naukowców czy pracowników z rosnącym w czasie kapitałem.

Naszą propozycją uhonorowania osoby zasłużonej jest przekazanie w jej ręce nagrody, która oprócz aspektu sentymentalnego będzie z czasem zyskiwała na wymiernej wartości kapitałowo – finansowej.

Kapitałowe Trofeum – GoldSilver4D to najwyższej klasy produkt, który można nazwać nawet sztuka artystyczną, np. kryształowy postument w postaci statuetki, z dedykowanym grawerem laserowym w formie 3D.

W jej wnętrzu – sercu, osadzony jest wartościowy nośnik kapitału np. limitowana – unikatowa złote lub srebrna moneta z największych i najlepszych mennic świata np. The Perth Mint czy Royal Mint.

Nasz oferta przewiduje indywidualne podejście do każdej realizacji, proponujemy wersje oryginalnych np. monet w formie emitowanej przez mennicę lub uszlachetnioną o elementy takie jak pełne złocenie, wybiórcze złocenie elementów monet srebrnych lub ich postarzenie, w połączeniu ze złoceniem. Uszlachetnianie monety kapitałowych w naszym wydaniu przewiduje również, wersje z kamieniami szlachetnymi takimi jak: brylant, szafir, rubin itp.

Generalnie ograniczyć może nas tylko możliwość techniczna … Nie fantazja!