Aktualna cena srebra spot: 96.2 PLN

ZAPRASZAMY do TESTÓW 📈 BULLISH MARKET … 😉

Srebrne Grono pragnie przekazać całkowicie ZA DARMO bez prowizji, abonamentów itp., sympatykom inwestycji i kolekcjonerom metali szlachetnych narzędzie do komunikacji handlowej, które pozwoli na współpracę handlową pomiędzy prywatnymi osobami.

Sprzedaż – zakup, wymienna oraz licytacje … 🙂

 BULLISH MARKET jest narzędziem sprzedażowym przygotowanym dla zaufanych Partnerów Srebrne Grono oraz stałych klientów … 😉

REGULAMIN I ZASADY

Fundacja Start-Sport, będąca organizatorem internetowej platformy promocyjnej Bullish Market, udostępnia nieodpłatnie wystawcom narzędzie do sprzedaży produktów inwestycyjno-kolekcjonerskich wykonanych z metali szlachetnych.

Wystawca, jaki i kupujący zawierający transakcję poprzez platformę Bullish Market nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów wynikających z przebiegu transakcji, poza tymi, które związane są bezpośrednio z operacją sprzedaży, tj. wartością produktu i kosztem dostawy.

Korzystający z platformy Bullish Market zobowiązują się do oferowania autentycznych przedmiotów oraz do uczciwego i sumiennego wywiązywania się z warunków zawartych umów kupna – sprzedaży. Organizator internetowej platformy promocyjnej Bullish Market zastrzega sobie prawo do usunięcia z w/w platformy Wystawców, co do których pojawiać będą się skargi od innych użytkowników, związane z jakością obsługi.

Żaden z Wystawców sprzedających swoje produkty przez platformę Bullish Market nie jest w jakikolwiek sposób związany ze sklepem Srebrne Grono – Fundacja Start-Sport. W związku z powyższym sklep Srebrne Grono w żaden sposób nie uczestniczy i nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za przebieg transakcji kupna – sprzedaży przeprowadzonej z wykorzystaniem platformy Bullish Market.

Fundacja Start-Sport jako organizator internetowej platformy Bullish Market nie jest stroną i nie angażuje się bezpośrednio w spory pomiędzy uczestnikami transakcji. W wyjątkowych sytuacjach lub na wyraźną prośbę stron sporu fundacja może wystąpić jako mediator w zaistniałym sporze.

Maciej Rybicki

Prezes Fundacji Start-Sport

Przed oficjalna premierą przewidziana na okolice lipca – sierpnia, pragniemy zaprosić Państwa do testów platformy 📈 BULLISH MARKET.