Otwarcie sklepu: 09: 00-15: 00 (w dni powszednie)
Wybierz język:
pl
endeplruuk
0 produktów
0,00 

Kwota: 0,00 

Zobacz koszykZamówienie

Regulamin platformy bullish merket

Fundacja Start-Sport, będąca organizatorem internetowej platformy promocyjnej Bullish Market, udostępnia nieodpłatnie wystawcom narzędzie do sprzedaży produktów inwestycyjno-kolekcjonerskich wykonanych z metali szlachetnych.

Wystawca, jaki i kupujący zawierający transakcję poprzez platformę Bullish Market nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów wynikających z przebiegu transakcji, poza tymi, które związane są bezpośrednio z operacją sprzedaży, tj. wartością produktu i kosztem dostawy.

Korzystający z platformy Bullish Market zobowiązują się do oferowania autentycznych przedmiotów oraz do uczciwego i sumiennego wywiązywania się z warunków zawartych umów kupna – sprzedaży. Organizator internetowej platformy promocyjnej Bullish Market zastrzega sobie prawo do usunięcia z w/w platformy Wystawców, co do których pojawiać będą się skargi od innych użytkowników, związane z jakością obsługi.

Żaden z Wystawców sprzedających swoje produkty przez platformę Bullish Market nie jest w jakikolwiek sposób związany ze sklepem GoldSilver4d – Fundacja Start-Sport. W związku z powyższym sklep GoldSilver4D w żaden sposób nie uczestniczy i nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za przebieg transakcji kupna – sprzedaży przeprowadzonej z wykorzystaniem platformy Bullish Market.

Fundacja Start-Sport jako organizator internetowej platformy Bullish Market nie jest stroną i nie angażuje się bezpośrednio w spory pomiędzy uczestnikami transakcji. W wyjątkowych sytuacjach lub na wyraźną prośbę stron sporu fundacja może wystąpić jako mediator w zaistniałym sporze.

Aktualna cena srebra spot: 91.99 PLN
Aktualna cena złota spot: 8149.35 PLN
Aktualna cena platyny spot: 4236.08 PLN